דגים מעושנים קפואים

דגים מעושנים קפואים

מה שהופך דגים מעושנים קפואים למשובחים

דגים מעושנים קפואים שמייבאים ב- CROWN FISH כל כך מוצלחים הזכות תהליך מתקדם ומוקפד של עישון והקפאה, לצד שימוש בדגים טריים מובחרים שמקורם בים הצפוני. הדגים המעושנים מסופקים ללקוחות פרטיים, מוסדיים ומסחריים, עם מגוון עשיר של מוצרים וסוגי דגים עבור מחירים הוגנים במיוחד.

 

דגי פרימיום איכותיים וטריים

חברתנו מתמחה בייבוא דגים קפואים המתבססים קודם כל על דגי פרימיום טריים באיכות מעולה וחסרת פשרות, שהגיעו מהמים הקרים של הים הצפוני. הדגים מיובאים מ-Vičiunai Group, מפעל מהגדולים והוותיקים באירופה, אשר מוצריו זכו לשבחים ופרסים רבים בתחרויות בינלאומיות בתחום המזון. המוצרים משווקים ונמכרים בארה”ב, קנדה ומדינות רבות ברחבי אירופה. לכן, בין אם מדובר בדג סלמון, פורל או כל דג אחר, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מאתנו דג טרי ומשובח עם טעם מעולה עסיסי וטבעי.

 

מגוון סוגי דגים בעישון קר או חם

הדגים הטריים שאנו מספקים עוברים תהליך עישון איכותי קר או חם, המבוסס על הליכים טבעיים עם שריפה של עצי אלמון שמונעים קבלת טעמי לוואי בדגים. כמו כן אנו מספקים סוגים שונים של דגים מעושנים, לרבות דג סלמון נורווגי מעושן במשקל של שישים גרם עד קילו, סלמון נורווגי עם הליך עישון חם המוצע בנתחים או כפילה שלם, פורל ים מעושן במשקל הנע בין מאה גרם לקילו, הרינג ומטיאס מעושנים, דגי מקרל בעישון חם או קר, ועוד.

 

תהליך הקפאה מתקדם

לצד בחירה בדגים טריים משובחים העוברים עישון איכותי, היכולת שלנו לספק סחורה איכותיות וטרייה נשענת גם על תהליכי הקפאה מתקדמים. מדובר בתהליך הקפאה מסוג UFF המבוצע מיד אחרי העישון שמבטיח שמירה על איכות וטריות הדג המופשר, עם מרקם מעודן וטעם מעושן מלא ומשובח.

 

עמידה בדרישות תקן מחמירות

חשוב לציין כי הדגים המוקפאים המיובאים על ידנו עומדים בדרישות תקן של בריאות ובטיחות מחמירות ביותר. בתור התחלה הם עומדים בדרישות התקן של משרד הבריאות. כמו כן הם עומדים בדרישות תקן של איזו ובתקני בטיחות מזון עולמיים של BRC ושל IFS. ואם לא די בכך, בדיקות איכות של הדגים הקפואים מבוצעות אצלנו פעמיים, פעם אחת במפעל באירופה ופעם שנייה בעת הגעתם לארץ על ידי משרד הבריאות.

 

אספקת הדגים שלנו

אם אתם לקוחות פרטיים תוכלו להזמין את המוצרים שלנו בחנות המפעל בפתח תקווה או במגוון רשתות מזון מובילות ומעדניות מובחרות. אם אתם לקוחות עסקיים ומוסדיים תוכלו להזמין את מוצרינו דרך מרכז שירות לקוחות שלנו, בחנות המפעל בפתח תקווה, ולקבלם לכל כתובת מבוקשת ברחבי הארץ בעזרת רשת לוגיסטית מסודרת ואמינה שאנו מפעילים.

 

הזמנת דגים מעושנים קפואים

להזמנת דגים מעושנים קפואים מובחרים ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן