דגים קפואים מומלצים

דגים קפואים מומלצים

דגים קפואים מומלצים כשהם מעושנים

מחפשים דגים קפואים מומלצים ומעושנים? כדאי שתכירו את המוצרים של CROWN FISH בבעלות פוד קולקשן בע”מ, המציעה מגוון דגים קפואים מעושנים מדגי סלמון מומלצים לדגי פורל.

 

למה בכלל לאכול דגים?

לפני שלושים שנה גילו שאוכלוסיית האסקימוסים סובלת פחות מבעיות לב עקב תזונה העשירה בדגים. אכן, דגים יספקו לכם מקור בשר יחסית דל קלוריות שיש בו שפע של חלבונים, ברזל, אומגה שלוש וחומצות שומן. לכן מומלץ לצרוך דגים כפעמיים בשבוע, כאשר עדיף לצרוך דגי ים מדגי בריכות של מים מתוקים בהיותם יותר עשירים בערכי תזונה בדגש על אומגה שלוש . יחד עם זאת דגי ים קפואים חשוב לקנות ממקור אמין כחברתנו, מה שמבטיח את איכות וטריות הדג והיותו נטול חומרי טעם וצבע. כמו כן, בכדי לזכות במרבית ערכי התזונה של הדג עדיף שלא לטגן אותו אלא לאכול אותו מבושל, אפוי, צלוי או נע או מעושן. בנוסף, לימון לצד הדג לא רק תורם לטעמו אלא שהוויטמין סי שיש בו מסייע בספיגת הברזל שבדג בגופנו.

 

בחירה נכונה של דג קפוא

בבואנו לקנות דגים טריים אנו יכולים לדעת את מידת טריות הדג בהתאם לצבע העיניים, הזימים ורכות הדג. זאת בעוד שבדג קפוא חוסר טריות אינו ניכר בסממנים של תחילת ריקבון אלא בייצור של רעלנים מזיקים. לכן חשוב לקנות רק דגים קפואים שאריזתם שלמה וחסרת דופי וכן לבדוק שלא פג תאריך שיווקם.

 

בקניית דגים מעושנים קפואים מחברתנו אתם יכולים להיות בטוחים באיכות וטריות הדג. זאת בזכות הליך מתקדם שקודם כל נשען על דגי פרימיום טריים שדגים אותם בים הצפוני בעונות מתאימות. הדגים עוברים הליך עישון קר או חם איכותי, עדין וטבעי שמונע טעמי לוואי. מיד אחרי הליך העישון הדגים עוברים הליך הקפאה מתקדם בשיטת UFF וכך מבטיחים את איכות וטריות הדגים עם טעם זהה לדג שלא עבר הקפאה ורק יצא מעישון. הליך זה מאפשר לשמור את הדגים קפואים לפרק זמן ממושך של שנה.

 

דגים מעושנים קפואים מומלצים

אנו מייצרים ומשווקים מבחר דגים קופאים מומלצים שעברו הליכי עישון מתקדמים. למשל תוכלו לקנות מאתנו דגי פורל ים, אשר שלא כמו דגי פורל מקומיים שמקורם מבריכות של מים מתוקים, חיים הן במים מתוקים והן במים מלוחים של הים הצפוני הקר. מדובר בדג עשיר בויטמין די, ויטמין איי, אומגה שלוש וחומצות שומן, שבשרו בהיר ורך במיוחד. דג מעושן זה מתאים למגוון שימושים בין אם בעישון, בישול, צלייה או טיגון וכן ניתן לאכלו נא. בנוסף אפשר לעשן פורל בשיטה קרה או חמה והוא מעולה לכריכים, פסטות וסלטים.

 

הזמנת דגים קפואים מומלצים

להזמנת דגים מעושנים קפואים ומומלצים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן