יבוא פילה סלמון

יבוא פילה סלמון

קריטריונים לבחירת יבואן פילה סלמון

מבקשים לקנות פילה סלמון איכותי למסעדה? מתכננים אירוע גדול ורוצים להגיש בו פילה סלמון משובח? מחפשים אחר יבואן פילה סלמון מומלץ? לפניכם שורה של עצות מועילות בנושא, לצד המלצה על יבואנית סלמון מובילה – היא חברתנו כמובן.

 

איך בכלל לבחור יבואן סלמון? 

שוק יבוא פילה הסלמון בישראל מורכב ממגוון חברות, הנבדלות אחת מהשנייה ברמת המקצועיות שלהן ובאיכות הסלמון שהן מספקות. אז כדי לבחור בחברה מומלצת ליבוא פילה סלמון כדאי לכם לשים לב לדגשים הבאים:

  • בחרו ביבואן וותיק, מוכר ומוערך בשוק הסיטונאי והקמעונאי, מאושר על ידי משרד הבריאות, שיש לו הרבה מאוד לקוחות מרוצים וממליצים. ניסיון של היבואן גם יבטיח את יכולתו לספק לכם דגי סלמון באופן מסודר, יעיל ומהיר, תוך שמירה על רמה אחידה של איכות, תוך  יכולת לעמוד במועדי אספקה שנקבעו מראש.
  • ניתן לייבא דגי סלמון ממקורות ומקומות שונים ברחבי העולם, כאשר בכל מקור יש דגים באיכות אחרת. אם אתם רוצים דגי סלמון באיכות הגבוהה ביותר העדיפו כאלו שמקורם בנורבגיה בים הצפוני.
  • שאלו עם איזה מפעל היבואן עבוד בחו”ל וחפשו מידע וחוות דעת בגוגל על מפעל זה. אם מדובר במפעל מוכר סביר להניח שתמצאו עליו הרבה חוות דעת והמלצות.
  • קיימות עונות מומלצות לדייג סלמון ולכן יש לברר מתי נתפסו הדגים המיובאים. דגים הנתפסים בעונתם מבטיחים קבלת מוצר איכותי עם רמות גבוהות של שומן.
  • בקניית פילה סלמון מעושן יש לברר באיזה שיטת עישון מדובר, קרה או חמה, ובאילו אמצעים מבוצעים הליכי העישון – בין אם מסורתי, עכשווי או שילוב של שניהם.
  • בכדי שפילה סלמון ישמור על טריותו הוא נדרש בהליכי הקפאה מתקדמים ואיכותיים, עם העדפה לשיטת הקפאה מסוג UFF.
  • שימו לב שהדגים המיובאים מגיעים באריזות אטומות או באריזות וואקום, המבטיחות את טריות המוצר.
  • אין חכם כבעל ניסיון, ובפועל רק אחרי שתקבלו בפעם הראשונה את דגי הסלמון מהיבואן תוכלו להעריך את איכות הדגים שהוא מספק לכם, ולהחליט אם אתם רוצים להמשיך לעבוד עימו.
  • אם אתם צריכים עוד סוגי דגים מלבד סלמון, כדאי לכם לבחור יבואן המספק מגוון סוגי דגים, שאף הם שומרים על רמה גבוהה של איכות.
  • כמו בעוד תחומים, יש לבחור יבואן סלמון המציע עבור סחורתו מחיר הוגן ותחרותי.

 

יבואן פילה סלמון מומלץ

מבקשים המלצה על יבואן סלמון? כדאי שתכירו את קראון פיש, בבעלות חברת פוד קולקשן בע”מ, הנחשבת ליבואנית הטובה בארץ לדגי סלמון בפרט ולדגים בכלל. בחברתנו מייבאים נתחי פילה סלמון מעושנים מובחרים וכשרים מהים הצפוני של נורבגיה, שלמים או במנות, בגדלים ומשקלים שונים. הדגים נבחרים בקפידה מבחינת טריותם ואיכותם, ועומדים בדרישות תקן מחמירות ביותר.אנו מייבאים אותם מאירופה מחברת Vičiunai Group המפורסמת, המשווקת דגים לארה”ב ואירופה.

 

כמו כן, דגי הסלמון שלנו עוברים הליכי עישון קרים או חמים מוקפדים, השומרים על טעם עסיסי ומעודן של הדגים הטריים, ולאחר מכן הם עוברים הליכי הקפאה מתקדמים מסוג UFF השומרים על טריות הדג לאחר הפשרתו, על טעמו העסיסי ומרקמו העדין, ממש כמו דג שזה עתה יצא מעישון.

 

הדגים שחברתנו מייבאת ומשווקת באריזות אטומות ואיכותיות, נמכרים ברשתות מזון גדולות כמו יוחננוף, ויקטורי ורמי לוי, והם גם מוגשים בשורה ארוכה של מסעדות ברחבי הארץ.

 

הזמנת דג סלמון מיובא

להזמנת דג סלמון מיובא באיכות גבוהה במיוחד, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן