מחיר פילה סלמון

מחיר פילה סלמון

פילה סלמון – מחירים ומידע נוסף

אוהבים פילה סלמון? בחברת קראון פיש בבעלות חברת פוד קולקשן בע”מ, מספקים נתחי קפואים ומעושנים באיכות מובחרת. יתר על כן, החברה מציעה מחיר פילה סלמון במחירים כדאיים ותחרותיים ביותר.

בשורות הבאות יוסבר בקצרה מה מיוחד בדג הסלמון ומה הופך אותו לאיכותי, וגם כמה עולה סלמון למעוניינים בקנייה.

 

היכרות קצרה עם דג הסלמון

דג סלמון, או בעברית אלתית, הינו דג מאכל החי גם במים מלוחים וגם במים מתוקים, בעיקר באוקיאנוס השקט והאטלנטי. הדג מבלה את חייו במי ים ובעונת הרבייה הוא שוחה במעלה ערוצי נחלים להטיל את ביציו במקום שבו הוא עצמו נולד. עם זאת, בימינו מקורם של דגי סלמון יכול להיות מהים הפתוח או מבריכות גידול. בכל מקרה, מדובר בדג מאכל מבוקש וטעים, המוכר בזכות הצבע הכתום של בשרו שנוצר בטבע בגין אכילת סרטנים בעלי פיגמנט כתום. הוא משווק כדג טרי, קפוא ומעושן, ומביציו מכינים קוויאר.

 

האיכויות וערכי התזונה שיש בדג סלמון

סלמון נחשב לדג שופע בערכי תזונה חשובים, ובהחלט ניתן לראות בו סוג של סופר-פוד. בין היתר, בסלמון יש כמות מרשימה של אומגה שלוש ושל אשלגן, חומצה ומינרל המונעים דלקות ומסייעים לתפקוד תקין של מערכת כלי הדם והלב. כמו כן, בדג יש הרבה מאוד חלבונים איכותיים ומינרלים, לרבות סלניום, כאשר אכילתו מחזקת את מערכת העיכול, משפרת את תפקודי המוח סדגש על זיכרון, וגם תורמת לבריאותן של העיניים. בנוסף, אכילת הדג מחזקת את העצמות, שומרת על מסת שריר, תורמת לתקינות תפקודה של בלוטת התריס, ומשפרת את חזות העור.

 

אז כמה עולה דג סלמון?

מבקשים לקנות פילה סלמון איכותי במחיר כדאי? באתר שלנו תוכלו למצוא נתחי סלמון מובחרים קפואים ומעושנים במחירים משתלמים במיוחד. עם זאת, חשוב לדעת כי מחירי דג סלמון אינם אחידים והם משתנים עקב שורה של גורמים.

 

קודם כל, מחיר הדגים משתנה בהתאם לבית ומקום הגידול שלהם. יש למשל הבדל בין מחירי דגי סלמון שגודלו בבריכות לבין דגי סלמון פראיים הנחשבים ליותר איכותיים, ומכאן שגם מחירם גבוה יותר. כמו כן, יש הבדל באיכות דגי הסלמון בהתאם לבית גידולם במקומות שונים בעולם, בין אם באלסקה, סקנדינביה, צ’ילה וכדומה, כאשר דגי הסלמון הטובים ביותר הם אלו שחיים בים הצפוני שלחופי נורבגיה ויש בהם אחוזים גבוהים של שומן. בנוסף, איכות דג הסלמון ואחוזי השומן שיש בו משתנים בהתאם לעונת השנה. למשל בנורבגיה העונה הטובה ביותר לדייג הינה בחודשי האביב והקיץ.

 

מעבר לכך, מחירי דגי סלמון משתנים בארץ ובעולם בהתאם לכמות הדגים בכל עונה, שאם היא שופעת מחיר הדג יורד ואם היא מועטה מחירי הדגים עולים. למשל, יש שנים בהן המים בחופי נורבגיה יותר קרים, מה שגורם להם להיות פחות מזינים, ומכיוון שדגי הסלמון שאוכלים פחות הם נשארים קטנים. בנוסף, כמות הדגה משתנה בהתאם למועדי הגירת דגי הסלמון, ויש עונות בהן דגי הסלמון, בייחוד מגידולי בריכות, סובלים מטפילים שונים – מה שמפחית את כמות הדגים המסופקים לשוק.

 

ולבסוף, יש גם הבדל במחירי פילה סלמון בהתאם למקום בו קונים אותו, איכות הדג שאותו המקום מספק ומידת קרבתו לשרשרת האספקה. למשל מחירי דגי סלמון ברשתות מזון יהיו הרבה יותר יקרים מאשר בקרב חברות יבואניות כמו חברתנו. כמו כן, יש הבדל באיכות דגי הסלמון בקרב הספקים השונים, מידת טריותם, צורת עישונם וכדומה. האיכות גם משפיעה על המחיר עבור נתח דג.

 

הזמנת פילה סלמון במחיר משתלם

להזמנת פילה סלמון מובחר מנורבגיה במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן