סלמון נורווגי

סלמון נורווגי

פילה סלמון נורווגי – יבוא ושיווק סיטונאי

מעוניינים לקנות דג סלמון? מדובר בדג שלא גדל בים התיכון ולכן יש לקנות אותו מיובא. חשוב לדעת שדגי הסלמון מיובאים לישראל ממקומות שונים בעולם, כאשר דג הסלמון הנורווגי נחשב לטוב מכולם. אמנם, בעבר היה קשה להשיג בארץ נתחים של פילה סלמון נורבגי, אך למרבה השמחה בימינו ניתן למצוא בשוק פילה סלמון נורווגי בשיווק סיטונאי וקמעונאי, כפי שמציעה חברת קראון פיש לציבור העסקי, המוסדי והפרטי.

 

הכירו את דג הסלמון האטלנטי

דג סלמון המגיע מנורווגיה הינו מסוג סלמון אטלנטי. מדובר בדג ממשפחת הסלמוניים שחי בצפון האוקיאנוס האטלנטי, לרבות בים הצפוני הגובל עם נורווגיה. מדובר בדג בעל צבע כחול כסוף, עם כתמים שחורים בגב וצבע שחור בזנב ובראש, המגיע לרוב בבגרות למשקל של עד חמישה קילו ולאורך של עד שמונים ס”מ.

 

דגים אלו נולדים במים מתוקים ואת חייהם הצעירים עוברים באגמים ונהרות, כאשר בבגרותם הם עוברים למי ים מלוחים. בהגיעם לגיל הפוריות אחרי ארבע שנות בגרות הם חוזרים להתרבות במים מתוקים, באותה הנקודה שהם עצמם נולדו. שערים שיכולת זו מבוססת על חוש הריח המפותח של הדג, הניזון בעיקר מחסילונים שמעניקים לבשרו את גונם הכתום וורוד.

 

האיכויות של סלמון נורווגי

סלמון נורווגי נחשב לאיכותי מכול דגי הסלמון בזכות אחוזים גבוהים של שומן. בנוסף, בזכות הטמפרטורה הקרה של הים הצפוני, דגים המיובאים מנורווגיה נחשבים לנקיים מבקטריות וחיידקים. כמו כן, בנורווגיה הדגים עוברים הליכי הקפאה ועישון מתקדמים השומרים על טריותם ועל טעמם המשובח.

 

הייחודיות של סלמון נורווגי ניכרת גם בטעמו הבשרני, הרך והעסיסי, כשניתן לאכלו בשלל דרכים החל כדג מעושן בתוך כריך, דרך סושי ועד למנות מבושלות ואפויות. הדג מהווה מקור מעולה לחלבונים, לאומגה שלוש, אשלגן, בי 12 ועוד.

 

יבואן פילה סלמון נורווגי מוביל בישראל

חברתנו הינה יבואן פילה סלמון נורווגי מהמובילים בארץ, ולמוניטין שלנו בתחום יש כמה סיבות עיקריות:

  • אנו מייבאים דגי סלמון מנורווגיה באיכות הגבוהה ביותר שניתן לבקש. אלו דגים שנבחרים בקפידה מבחינת איכותם, טריותם, אחוזי השומן שלהם וכדומה.
  • יש לנו נגישות לדגי סלמון טריים מנורווגיה באיכות מעולה, עם טעם ומרקם נהדרים, שעברו הליכי הקפאה מתקדמים בשיטת UFF השומרת על טריותם אחרי הפשרתם ועל טעם מעושן מושלם.
  • הדגים שלנו מגיעים מידיה של החברה האירופאית Vičiunai Group. זוהי חברה מוערכת, ותיקה והגדולה באירופה, שמשווקת דגים בכל רחבי הכדור הצפוני. עם השנים זכתה בשלל תחרויות מזון בינלאומיות.
  • אנו משווקים את מוצרינו באופן סיטונאי וקמעונאי כנתחים של דגי סלמון מעושנים בגדלים שונים, כולל נתחי פילה שלמים או במנות, שעברו הליכי עישון קרים או חמים.
  • אנו משווקים דגי סלמון בעישון חם וקר, כאשר העישון הקר שומר על ערכי הדג והעישון החם מעשיר את טעמו.
  • את הדגים שאנו מייבאים תמצאו ברשתות המזון המובילות בארץ, בהן מחסני השוק, רמי לוי, ויקטורי ועוד. זאת לצד שיווק למסעדות, חנויות דגים ומעדניות מובחרות.
  • דגי הסלמון שאנו מייבאים עומדים בדרישות תקן אירופאיות מחמירות ביותר, לצד עמידה בדרישות תקן של משרד הבריאות.
  • אנו דואגים להעביר את דגי הסלמון המיובאים ביקורת כפולה, אחת במפעל הייצור באירופה והשנייה בעת הגעתם לארץ.
  • אנו משווקים דגי סלמון מנורווגיה עם כשרות של בד”ץ קהילות וכן של בד”ץ אגודת ישראל.

 

הזמנת דג סלמון מיובא מנורווגיה 

להזמנת דג סלמון מיובא מנורווגיה באיכות גבוהה במיוחד, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת קראון פיש בטלפון  09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן