ספקי דגים למסעדות

ספקי דגים למסעדות

יש לכם מסעדה עם תפריט הכולל מנות דגים? מחפשים אחר ספקי דגים למסעדות טריים או מעושנים מומלצים? לא יודעים איך לבחור ספק דגים? לפניכם מספר דגשים והמלצות בנושא.

 

הצורך בדגים משובחים

אם יש מנות שיכולות לשדרג תפריט של מסעדה, אלו הן ללא ספק מנות של דגים טריים או מעושנים שניתן להכינן ולהגישן בשלל דרכים בהתאם לאופייה של המסעדה. יחד עם זאת, כדי ליהנות ממנות דגים טובות חשוב לבחור בדגים איכותיים וטריים, ולשם כך יש למצוא ספק מומלץ המתמחה בשיווק דגים למסעדות.

 

בחירה נכונה של ספק דגים

לאור העלייה בצריכת דגים מעושנים וטריים יש כיום בשוק המקומי לא מעט ספקי דגים. אולם בפועל ספקים אלו אינם אחידים מבחינת טיב המוצרים ורמת השירות. לכן חשוב לבחור בספק דגים מומלץ בהתאם למספר קריטריונים בסיסיים הכוללים:

  • חשוב לבחור בספק מוכר המתמחה בשיווק דגים לשוק הסיטונאי, שיש מאחוריו שורה ארוכה של לקוחות ממליצים.
  • בחרו ספק שהינו בית עסק וותיק שיש מאחוריו שנים ארוכות של ניסיון, מה שמבטיח את יציבות העסק ואת יכולתו לספק מענה מקצועי ויעיל.
  • בררו היטב מהו מקור הדגים של הספק, מהיכן הם מגיעים, באיזה עונה דגים אותם, עם איזה מפעל עובדים בחו”ל, כיצד הם נארזים ומהי שרשרת האספקה שלהם.
  • בחרו רק בספק העומד בדרישות של משרד הבריאות.
  • בחנו במו עינכם את הסחורה של הספק ובדקו שאכן מדובר בדגים טריים ואיכותיים.
  • בדקו אילו סוגי דגים יש לספק ובאם הם מתאימים לתפריט שלכם.
  • חשוב מאוד לבחור בספק עם מערך שירות מקצועי, מהיר ויעיל, המחויב ללוחות זמנים ויכול לספק לכם כל הזמן את הדגים שהזמנתם.
  • חפשו ספק המציע את סחורתו עבור מחירים הוגנים ותחרותיים.
  • אם מדובר בדגים מעושנים בררו אילו הליכי עישון הם עברו. כמו כן בררו אם מדובר בסחורה הנושאת תעודת כשרות.
  • אם מדובר בדגים טריים בדקו שהם לא עברו הליכי הקפאה. למשל, לדג שעבר הקפאה תהיה נקודה לבנה בעין.

 

ספק מומלץ לדגים מעושנים

דוגמא מוצלחת עבור ספק דגים מעושנים למסעדות הינו המותג המוביל קראון פיש בבעלות חברת פוד קולקשן בע”מ. מדובר במותג וותיק ומנוסה שהוכיח את עצמו כמוביל בתחום של מעדני דגים. המותג מספק מגוון איכותי של דגי פרמיום טריים שמגיעים ברובם מהים הצפוני, מה שמבטיח את טעמם העסיסי ומרקמם הטבעי.

מבחר הדגים כולל בין היתר סלמון נורווגי מעושן בגדלים שונים, סלמון נורווגי בעישון חם, פורל ים מעושן במנות או שלם בגדלים שונים, וכן דגי מקרל בעישון קראו חם, שלל מעדני דגים ועוד.

הדגים עוברים באירופה הליכי עישון מוקפדים ואיכותיים במפעל הוותיק והמוערךVičiunai Group, בו הם גם עוברים הליכי הקפאה מתקדמים מסוג UFF ששומרים על טריות המוצרים אחרי הפשרתם. מדובר במפעל עטור פרסים שמוצריו משווקים בכל רחבי אירופה וצפון אמריקה.

המותג עצמו פועל בישראל בפריסה רחבה והוא משרת מגוון רחב של מסעדות ולקוחות סיטונאים. המוצרים עומדים בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים לבטיחות מזון ובכל דרישות משרד הבריאות, וכמו כן הם נושאים תעודת כשרות של בד”ץ קהילות ובד”ץ אגודת ישראל.

 

הזמנת דגים מעושנים 

להזמנת דגים מעושנים מובחרים מספק מומלץ ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן