קניית דגים מעושנים בתל אביב

קניית דגים מעושנים בתל אביב

מבקשים לקנות דגים מעושנים בתל אביב לבית או למסעדה? רוצים לדעת איפה קונים הרינג כבוש מעולה בעיר, להבין לגבי סלומון מעושן – איפה קונים, או היכן משיגים דג לקרדה מעושן משובח בתל אביב? כל השאלות האלו יביאו אתכם למקור מומלץ אחד – CROWN FISH, שמספק מבחר איכותי של דגים מעושנים וכבושים, לרבות סלומון בעישון קר או חם, פורל ים מעושן, מקרלים מעושנים, דגי הרינג ליטאי כבושים עם אחוזים גבוהים של שומן ועוד.

 

דגים מעושנים איכותיים

כל מי שמבין בדגים מעושנים מודע להבדלים בין המוצרים השונים שיש בשוק מבחינת טעמם ומרקמם. ולמי שמבקש לקנות בתל אביב דגים מעושנים באיכות גבוהה ביותר כדאי להזמין אותם מחברתנו, המייבאת ומשווקת מגוון איכותי של דגים מעושנים כשרים, ברמת פרמיום, העומדים בכל דרישות משרד הבריאות.

את הדגים אנו מספקים לקהל לקוחות סיטונאי וקמעונאי עבור מחיר משתלם הוגן וכדאי, ואת איכותם תרגישו כבר מהטעימה הראשונה עם מרקם משובח וטעם עסיסי. האיכות נובעת ממקור הדגה, מועד הדיג שלה, רמה גבוהה של טריות, הליכי עישון חם או קר מעולים, והליכי הקפאה ואריזה מתקדמים.

  • מקור הדגה- הדגים שאנו מספקים, לרבות דגי סלומון ודגמי פורל, הינם דגי פרמיום איכותיים מהים הצפוני, הנחשב לבית הגידול המשובח ביותר עבור דגים אלו.
  • מועד הדיג- אנו דואגים לספק דגים שדגו אותם בעונה המתאימה בה אחוזי השומן שלהם גבוהים במיוחד, מה שמבטיח שמירה על טעם עסיסי בהליכי העישון.
  • טריות- כל הדגים שאנו מספקים הינם דגים טריים שעברו מייד הליכי עישון או כבישה, שטריותם נשמרת גם בזכות הליכי הקפאה ואריזה מתקדמים.
  • הליכי עישון- הליכי עישון חם וקר של הדגים שאנו מספקים מבוצעים במפעל וותיק ועטור שבחים ופרסים באירופה, העושה שימוש בשיטות עישון מסורתיות ונעזר בטכנולוגיות מתקדמות. מדובר בהליכי עישון מעודנים וטבעיים ללא טעמי ללוואי הכוללים שריפה של נסורת ושריפה של עצי אלמון.
  • הקפאה- מיד לאחר עישון הדגים הם עוברים הליך הקפאה מתקדם השומר על טריותם לאחר הפשרתם.
  • אריזה- הדגים המעושנים שלנו נאזרים באריזות אטומות לרבות אריזות וואקום ששומרןת על טריות המוצר עד הגעתו לבית הלקוח.

 

הגשת דג מעושן

רוצים לקנות דג מעושן בתל אביב ולא כל כך יודעים מה לעשות אתו? בתור התחלה חשוב לדעת כי דג מעושן הינו נשנוש מעולה ומוכן לאכילה שכדאי להוציאו מהמקרר בין שלושים לשישים דקות בטרם אכילתו בהתאם לגדול הדג. דג מעושן הולך מעולה עם פרוסה של לחם כפרי מלא, חמאה, שמנת חמוצה, תפוח אדמה מבושל, פרוסות בצל, שמיר קצוץ,  סלט כרוב וחמוצים. כמו כן דג מעושן הולך נפלא עם בירה, וודקה או כוס תה.

מעבר לכך, יש לא  מעט מתכונים לדגים כבושים כמו פשטידות וקישים, פסטות, ניוקי מוס דגים, טרטר סלומון ולביבות. ניתן להכין מדגים כאלו גם מרק, ריזוטו, סלט קר עם תפוחי אדמה  ועגבניות, סלט עם צלפים ועלי בייבי ועוד.

 

הזמנת דגים מעושנים  בתל אביב

להזמנת דגים מעושנים בתל אביב מספק מומלץ ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם קראון פיש בטלפון 09-7463382.

לבירורים והצעות מחיר צור קשר

צור קשר

דילוג לתוכן