"קראון פיש"- מעדני דגים רמה מעל כולם!

“קראון פיש” הינו מותג בבעלות חברת פוד קולקשן בע”מ המאחד בתוכו פעילות בתחום הדגים של החברה. “קראון פיש” הוכיח את עצמו במשך השנים כמותג עילאי בתחום מעדני דגים.

פוד קולקשן עוסקת בייצור, יבוא ושיווק מזון פרימיום איכותי ומייצגת בגאווה את קבוצת ייצור המזון בין הגדולים וותיקים באירופה “Vičiunai Group”. מוצרי הקבוצה מופצים בכל רחבי אירופה ומדינות אמריקה הצפונית וזכו במדליות זהב וכסף בתחרויות מזון בינלאומיים רבים. משנת 2017 ועד היום הספיקה החברה ליצור רשת לקוחות בפריסה מרבית מקרית שמונה ועד אילת. 

ייחודיות הייצור שלנו היא בנגישות לחומרי גלם טריים באיכות מעולה. כל מוצרי דגים של חברה מיוצרים מדגי סלמון ופורל ים נורווגים טריים בלבד מה שמעניק למוצרינו לא רק טעם מעודן אלא גם מרקם טבעי ועסיסי. יתרון נוסף וחשוב הינו תהליך הקפאה UFF אשר מבטיח טריות המוצר אחרי הפשרה כאילו עישנו אותו רק לפני כמה דקות. 

בין מוצרינו תמצאו

סלמון נורווגי מעושן בגדלים בין 60ג ל 1 ק”ג.

סלמון נורווגי מעושן חם. פילה שלם או מנות.

פורל ים מעושן בגדלים בין 100 גרם ל 1 ק”ג.

מתיאס והרינג ליטאי מעולה בעלי אחוזי שומן גבוהים.

מקרל בעישון קר וחם(מקרוסקה).

מעדני דגים שונים כגון איקרה, ממרח סלמון, סלטי דגים ועוד ועוד ועוד
 

מעדני דגים “קראון פיש” תוכלו למצוא במאות סניפים של רשתות שיווק מובילות בישראל ביניהם רמי לוי, יוחננוף, מגה, ויקטורי, מחסני השוק וכן מעדניות מובחרות, בתי קפה ומסעדות.
מידי יום עולות בנו שוב משאלות ואנו מגשימים אותן במטרה להרחיב את מגוון המוצרים, על מנת להעניק לכם המזון האיכותי והטעים ביותר!

אנחנו מהמחמירים בתחום
כל תהליכי הייצור ועד האחרון שבהם בתקנים אירופאים מחמירים:
(EU) No 1327/2014 , לצד מערכת ניהול בטיחות מזון בהתאם לתקן ISO 9001 ISO14001, ISO 22000, תקן עולמי BRC לבטיחות המזון ותקן IFS. כל המוצרים עוברים בדיקת איכות המזון כפולה – גם במפעל הייצור וגם במועד הגעה לארץ ע”י משרד הבריאות. כל מוצרי הדגים שלנו מיוצרים תחת פיקוח קפדני של בד”ץ אגודת ישראל ובד”ץ קהילות